Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Nabídka

2023-11-30/01 - Advokátní kancelář Kateřiny Špoulové se sídlem na Starém městě v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici trvale spolupracujícího advokáta. Jsme malá kancelář s osobním přístupem jak k našim kolegům, tak ke klientům, se kterými nás pojí dlouhodobé vztahy. Zabýváme se zejména občanským, obchodním a autorským právem a naše klientela je tak různorodá od obchodních společností, neziskových spolků a asociací přes veřejnoprávní korporace, až po jednotlivce. Požadujeme aktivní přístup k práci, schopnost samostatného a odpovědného řešení případů, chuť učit se novým věcem a schopnost komunikovat v angličtině. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu a odpovídající finanční ohodnocení. Zahájení spolupráce je možné ihned. Strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na info@akks.cz.

2023-11-29/01 - ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. v Olomouci hledá právničku, koncipientku, nebo advokátku na VEŘEJNÉ ZAKÁZKY V OLOMOUCI. Samozřejmě uvítáme i právníky, koncipienty a advokáty, kteří pracovali někdy v oblasti administrace veřejných zakázek. Hledáme někoho, kdo nám pomůže s administrací různých druhů zadávacích řízení pro klienty. Práce vhodná i pro kolegy ze státní sféry. Spolupracovat budeme v moderní budově Envelopa office v Olomouci, přímo naproti právnické fakulty. Samozřejmostí je, že platíme i kancelářskou práci, dáváme bonusy za vlastní klienty a v Olomouci je stabilní prostředí rostoucí kanceláře. Je toho celá hromada a rádi se sejdeme na nezávazné kafe. V případě zájmu zašlete životopis na kariera@arws.cz, v kopii dohnal@arws.cz.

2023-11-24/01 - Advokátní kancelář v centru Prahy 1 u Staroměstského náměstí, působící zejména v oblasti obchodního, občanského a trestního práva, hledá studenta/ku právnické fakulty na pozici právního asistenta (možno jak na HPP, DPP atd.). Požadujeme zájem o platné právo a trvalý profesní růst, znalost anglického jazyka, loajalitu ke kanceláři. Nabízíme zajímavou, velmi různorodou a dlouhodobou spolupráci (po ukončení studia na pozici advokátního koncipienta) v přátelském kolektivu, odpovídající finanční hodnocení, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání a odborného růstu. Žádost o místo spolu se strukturovaným životopisem zasílejte prosím na adresu: info@akmj.eu

2023-11-24/02 - Advokátní kancelář v centru Prahy 1 u Staroměstského náměstí, působící zejména v oblasti obchodního, občanského a trestního práva, hledá absolventa/absolventku právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta. Požadujeme zájem o platné právo a trvalý profesní růst, znalost anglického jazyka, loajalitu ke kanceláři. Nabízíme zajímavou, velmi různorodou a dlouhodobou spolupráci v přátelském kolektivu, odpovídající finanční hodnocení, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání a odborného růstu. Žádost o místo spolu se strukturovaným životopisem zasílejte prosím na adresu: info@akmj.eu

2023-11-23/01 - PODNÁJEM PRAHA – MALÁ STRANA: Nabízíme pro výkon advokacie samostatnou, tj. neprůchozí kancelář o výměře cca 15 m2, plus sdílení jednací místnosti a zázemí kanceláře (vybavená kuchyňka, sociální zařízení, vstupní hala) s dalšími advokáty. Reprezentativní prostory se nacházejí v přízemí rekonstruované a udržované historické budovy pod Petřínem na adrese Plaská 614/10, Praha 5 – Malá Strana. Cena 9.000,- Kč měsíčně (zahrnuje podnájemné, úklid místnosti i společných prostor kanceláře) plus související provozní náklady (energie, atd.). Po dohodě možnost připojení k internetu (wi-fi + kabel). Kanceláře chráněny bezpečnostním systémem. Výborná dopravní dostupnost (zastávka tramvaje Újezd) a možnost parkování v okolí. Podrobné informace poskytneme na vyžádání. E-mail: ak@jag-advokati.cz; tel.: +420 731 675 550.

2023-11-23/02 - Advokátní kancelář Frank Bold Advokáti nabízí pozici koncipienta/ky v Ostravě!  Chceš se věnovat poskytování právních služeb, které mají dopad v regionu i České republice? Hledáme do našeho týmu skvělé začínající právníky a právničky. Posilujeme tým, který se věnuje primárně veřejnému právu s přesahy případů do soukromoprávní oblasti. Věnovat se tak u nás budeš převážně stavebnímu právu, developmentu, územnímu plánování, ale také se budeš potkávat se smluvní agendou. Neváhej nás pro více informací kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz.

2023-11-23/03 - Nabízím pronájem sdílené, plně vybavené, kanceláře v obci Přezletice, Praha - Východ, a to za cenu 5.000,- Kč. V případě zájmu prosím o kontakt na email: klara.hrabakova@akhrabakova.cz nebo na tel. 721 441 157.

2023-11-23/04 - Nabízíme pronájem vybavené a zrekonstruované samostatné kanceláře na adrese Baranova 33, Praha, o výměře 20 m2 s možností využití sdílené zasedací místnosti. Vhodné pro jednu až dvě osoby. Nájemné včetně služeb a internetu 10.000,00 Kč/měsíčně bez DPH. Bližší informace na vyžádání na emailu sladek@aksladek.com.

2023-11-20/01 - Zavedená advokátní kancelář spolupracující s investiční společností, se sídlem v Praze 1 (www.jsak.cz), provozující generální praxi se zaměřením zejména na občanské, obchodní, insolvenční a trestní právo, jakož právo nemovitostí, přijme  Advokátního koncipienta/koncipientku nebo spolupracujícího advokáta/advokátku.    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Požadujeme:    vysoké pracovní nasazení  samostatnost  pečlivost aktivní přístup  schopnost týmové práce  vysokou úroveň odborných znalostí  znalost AJ nebo NJ, případně RJ slovem i písmem flexibilitu  dlouhodobý zájem o práci v advokacii    Výhodou bude, pokud budete umět    Alespoň roční koncipientská praxe výhodou, ne podmínkou    Co vám můžeme nabídnout    Odpovídající finanční a motivační finanční ohodnocení  Stabilní a perspektivní uplatnění v renomované advokátní kanceláři  Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou  Dostatek zajímavé a pestré práce v příjemném pracovním prostředí v centru Prahy, jedná se o nové moderní a příjemné kanceláře v centru Prahy (nejedná se o open-space kanceláře)  Získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, i v kauzách trestních  Rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů  Osobní přístup  Možnost dlouhodobé spolupráce i po složení advokátních zkoušek  Možnost dalšího profesního rozvoje  Zajímavý balíček benefitů (např. 3 sick days, mobilní telefon i pro soukromé účely, teambuildingy apod.) Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vaše CV.

2023-11-15/01 - Advokátovi nabízíme k podnájmu kancelář na Národní 60/28, Praha 1 sdílenou s dalším samostatným advokátem. V rámci podnájmu je zahrnuta též možnost používat jednací místnost, službu sekretariátu, kuchyňku a společné prostory společně s dalšími pěti samostatnými advokáty. Vše nově zařízené a vybavené. Nájemné cca 6.000 + DPH + poměrný podíl na službách. Příjemný kolektiv. V případě zájmu prosím o kontaktování telefonicky na 721 137 091 anebo emailem na frantisek.cech@akcech.cz.  Budeme se těšit. Mgr. František Čech, advokát

2023-11-14/01 - ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. v Olomouci hledá ADVOKÁTKU/A. Nabízíme samostatnou a smysluplnou práci (odměna je neomezená, neexistují horní stropy), pružnou pracovní dobu a atraktivní moderní pracovní prostředí v Envelopa Office Center. V Olomouci se zabýváme obecným KOMERČNÍM právním poradenstvím, pracovním a obchodním právem. Není třeba bát se "korporátu", vše naučíme/vysvětlíme/upravíme tak, aby odpovídalo postavení advokáta. Kolegům platíme i kancelářskou práci a novým posilám umožňujeme profilaci v jejich specializaci. Samozřejmostí je odměna za vlastní klienty. Těšit se můžete na skvělý kolektiv. Je toho celá hromada a rádi se sejdeme na nezávazné kafe, kde si povíme více. V případě zájmu zašlete životopis na kariera@arws.cz, v kopii dohnal@arws.cz.

2023-11-09/01 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář Nabízíme pozici advokátní koncipient / koncipientka   Zajímavou práci v profesionálním pracovním týmu zkušených právníků z řad koncipientů i spolupracujících advokátů. Mzda v rozmezí od 22.000,- Kč do 80.000,- Kč v závislosti na výkonu, rozmanitou agendu v celém spektru občanského a obchodního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv.    Požadavky:    Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru práva v České republice, vhodné i pro absolventy s předchozí praxí v advokátní kanceláři (včetně pozice paralegal). Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci na celou dobu koncipientské praxe, nejlepší zůstávají v kanceláři i jako spolupracující advokáti. Samostatnost, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce v malém kolektivu. Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel,). Řidičský průkaz typu B.    Benefity: služební telefon, notebook.    Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj profesní životopis na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2023-11-09/02 - Řezníček & Co. s.r.o., advokátní kancelář Nabízíme pozici advokát / advokátka   Zajímavou práci v profesionálním pracovním týmu zkušených právníků z řad koncipientů i spolupracujících advokátů. Odměna v rozmezí od 40.000,- Kč do 100.000,- Kč v závislosti na výkonu, rozmanitou agendu v celém spektru občanského a obchodního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv. Požadavky:    Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci, samostatnost, profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce v malém kolektivu.  Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel). Řidičský průkaz typu B. Benefity: služební telefon, notebook.    Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj profesní životopis na recepce@reznicek.com či písemně na adresu sídla: Krajinská 281/44, 370 01 České Budějovice.

2023-11-08/01 - PRÁVNÍ ASISTENT/KA (STUDENT/KA) - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), přijme do svého týmu studenta či studentku Právnické fakulty na pozici právního asistenta. Hledáme studenta/ku právnické fakulty 3. - 5. ročníku, který má za sebou alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři, a který by chtěl své praktické zkušenosti zdokonalovat; někoho, kdo by rád získal stabilní brigádu při studiu, která ho zároveň připraví na budoucí povolání; kolegu, který se chce učit od zkušených advokátů a získat od nich nové zkušenosti a dovednosti; šikovného studenta, který si umí organizovat svůj čas a může pracovat 1-2 dny v týdnu; někoho, kdo má alespoň krátkodobou praxi na pozici právního asistenta v advokátní kanceláři. Nabízíme: získání právní praxe, moře nových zkušeností a zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na budoucí povolání advokátního koncipienta, odměnu do 200 Kč/hod (+ bonusy) dle schopností a dovedností, firemní akce. Zaujali jsme Tě? Tak nám pošli svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo „Student“. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2023-11-07/01 - Nabízíme k podnájmu samostatnou neprůchozí kancelář pro advokáta (popř. insolvenčního správce apod.) v rámci advokátní kanceláře, ve které sídlí další samostatní advokáti. Kancelář se nachází na Praze 1 v ulici Celetná, okna nabízené kanceláře jsou orientována do vnitrobloku. Ke společnému užívání v kanceláři je připravena prostorná a reprezentativní zasedací místnost, přijímací hala, plně vybavená kuchyňka a dvojí sociální zázemí. Výše podnájemného činí 8.000,- Kč + poplatky na služby (aktuálně zálohově 2.800,- Kč). Po dohodě je možné kancelář vybavit nábytkem. Parkování možné na modrých zónách (ročně 7.000,- Kč pro celou Prahu 1). Kontakt: Štěpán Horký: 608 759 739, stepan.horky@akhorky.cz

2023-11-06/01 - Nabízíme podnájem kompletně vybavené kanceláře o velikosti 22 m2 na adrese Americká 152/15, Praha 2. Cena 7.150,- Kč měsíčně. Kancelář je možno sdílet se stávajícím advokátem. Cena zahrnuje nájemné, poplatky za služby a energie, wi-fi, základní kancelářské vybavení, užívání sdílené kuchyňky a WC. Sdílené prostory využívají 2 další samostatní advokáti. V případě zájmu nás kontaktujte na 606 652 537 nebo akstockova@gmail.com (Mgr. Andrea Stocková).

2023-11-03/01 - JUDr. Josef Vostrejš, advokát, se sídlem Wenzigova 1871/5, 120 00 Praha 2, nabízí k podnájmu kompletně zařízenou kancelářskou místnost o velikosti 13,5 m2 s balkonem. Umístění budovy nabízí veškerou občanskou vybavenost, výborná dopravní dostupnost. V ceně podnájmu, která je k projednání, je připojení k internetu, základní kancelářské vybavení (tiskárna, spotřební mat. atd.), poplatky za energie, využívání společných prostor, kuchyňka, sociální zařízení a úklid. V rámci pracovní činnosti je k dispozici asistentka. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 602 335 346 nebo salcakova@spoladvok.cz

2023-11-03/02 - Zajímá tě stavební právo, udržitelný development a územní plánování? Máš s těmito oblastmi alespoň okrajové zkušenosti a chceš se jim věnovat naplno? Jestli tě advokacie baví a rád/a dodáváš klientům kvalitní služby, rozšiř náš pražský tým Frank Bold Advokáti, a dej tak své práci nový směr!  Máš chuť se k nám přidat do týmu? Vyplň motivační formulář na stránkách budfrankbold.cz v sekci Otevřené pozice. HR tým  Frank Bold  tel.: +420 773 748 284  zamestnani@frankbold.org  www.frankbold.org www.cocuma.cz/frank-bold

2023-10-31/01 - Zavedená advokátní kancelář nabízí nájem prostor nacházejících se v blízkosti stanice metra A Dejvická (150m) ve zvýšeném přízemí domu na adrese Buzulucká 678/6, Praha 6 - Dejvice. V rámci advokátní  kanceláře je k nájmu určena místnost o velikosti cca 20 m2 vhodná pro 1 – 3 osoby. S touto kanceláří je možné používat s ostatními advokáty jednací místnost, vybavenou kuchyňku a sociální zařízení. Výhodou je možná spolupráce a konzultace s ostatními advokáty AK.  Kancelář je vybavena nábytkem, internetem, rozvodem počítačových sítí a WIFI. Samozřejmostí je označení sídla.    Nájemné dohodou.    Kancelář je k nájmu volná okamžitě.    Kontakt: JUDr. Richard Sysel, 608 518 279, ak@aksysel.cz

2023-10-29/01 - Advokátní kancelář Mgr. PAVEL SZKANDERA se sídlem Svatoplukova 1209 ve FRÝDKU-MÍSTKU hledá advokátního koncipienta/ku. Žádost spolu se strukturovaným životopisem prosím zasílejte na szkandera@advokat-szkandera.cz

2023-10-23/01 - Zavedená advokátní kancelář spolupracující s investiční společností, se sídlem v Praze 1 (www.jsak.cz), provozující generální praxi se zaměřením zejména na občanské, obchodní, insolvenční a trestní právo, jakož právo nemovitostí, přijme  Advokátního koncipienta/koncipientku nebo spolupracujícího advokáta/advokátku.    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít    Požadujeme:    vysoké pracovní nasazení  samostatnost pečlivost  aktivní přístup  schopnost týmové práce  vysokou úroveň odborných znalostí  znalost AJ nebo NJ, případně RJ slovem i písmem  flexibilitu  dlouhodobý zájem o práci v advokacii Výhodou bude, pokud budete umět    Alespoň roční koncipientská praxe výhodou, ne podmínkou    Co vám můžeme nabídnout Odpovídající finanční a motivační finanční ohodnocení  Stabilní a perspektivní uplatnění v renomované advokátní kanceláři  Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou  Dostatek zajímavé a pestré práce v příjemném pracovním prostředí v centru Prahy, jedná se o nové moderní a příjemné kanceláře v centru Prahy (nejedná se o open-space kanceláře)  Získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, i v kauzách trestních  Rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů  Osobní přístup  Možnost dlouhodobé spolupráce i po složení advokátních zkoušek  Možnost dalšího profesního rozvoje Zajímavý balíček benefitů (např. 3 sick days, mobilní telefon i pro soukromé účely, teambuildingy apod.)    Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vaše CV.

2023-10-12/01 - PODNÁJEM PRAHA – MALÁ STRANA: Nabízíme pro výkon advokacie samostatnou, tj. neprůchozí kancelář o výměře cca 15 m2, plus sdílení jednací místnosti a zázemí kanceláře (vybavená kuchyňka, sociální zařízení, vstupní hala) s dalšími advokáty. Reprezentativní prostory se nacházejí v přízemí rekonstruované a udržované historické budovy pod Petřínem na adrese Plaská 614/10, Praha 5 – Malá Strana. Cena 11.000,- Kč měsíčně – zahrnuje podnájemné, úklid místnosti i společných prostor kanceláře. Po dohodě možnost připojení k internetu (wi-fi + kabel). Kanceláře chráněny bezpečnostním systémem. Výborná dopravní dostupnost (zastávka tramvaje Újezd) a možnost parkování. Podrobné informace poskytneme na vyžádání. E-mail: ak@jag-advokati.cz; tel.: +420 731 675 550.

2023-10-11/01 - PEYTON legal hledá nového advokátního koncipienta či advokátní koncipientku k zapojení do KOMPLEXNÍ PRAXE naší kanceláře. Jsme česká advokátní kancelář s tuzemskou i zahraniční klientelou. Naše agenda je v oblasti korporátního práva (přeměny, transakce a korporátní poradenství), pracovního práva, závazkového práva, sporné agendy, práva nemovitostí, compliance, ochrany osobních údajů, i trestního a správního práva. Baví nás a specializujeme se i na farmaceutické a potravinářské právo. Nabízíme různorodou práci – nebudete členem jednoho úzce zaměřeného týmu, naopak budete moci řešit zadání z různých právních oblastí. Pevné mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech (rozsah 40-55 tis. Kč). V případě zájmu pošlete, prosím, své CV spolu s fotografií a motivačním dopisem k rukám Lucie Zerbini, nebo na email: zerbini@plegal.cz.

2023-10-10/01 - ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. v Českých Budějovicích rozšiřuje své řady! Hledáme ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTKY/Y s chutí do práce a zájmem o obchodní právo. Ideální kandidáti mohou mít zkušenosti z "korporátu" a touhu pracovat více podle svých vlastních nápadů, nebo mohou být na začátku své kariéry a chtějí se zapojit do týmu, na který lze spolehnout. Oceňujeme koncipienty, kteří mají zájem přednášet pro klienty, píše odborné články, ale nenutíme k tomu. Nabízíme nadstandardní odměny. Hledáme i koncipienty, kteří by měli zájem spolupracovat v rámci ARROWS international, protože se nám zahraniční agenda silně rozrůstá. Práce v cizím jazyce ale není podmínkou. Nabízíme samostatnou a smysluplnou práci  s přímým kontaktem na společníky kanceláře a konzultace a vedení školitele. Moderní pracovní prostředí v Piano office. V případě zájmu zašlete životopis na kariera@arws.cz, v kopii dohnal@arws.cz.

2023-10-09/01 - ASISTENTKA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI - Advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), se sídlem na Andělu, Praha 5, přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Asistentka. Parťačku/parťáka do našeho týmu na asistentskou pozici pro naši advokátní kancelář, která/ý se nebojí žádné práce;člověka, který je pečlivý, zodpovědný, samostatný, dokáže si správně srovnat priority a nepřehlédne žádnou maličkost; někoho, kdo se nebojí samostatné práce, komu to pálí a nebojí se překážek; kolegyni či kolegu, která/ý skvěle zapadne do našeho přátelského kolektivu. Práce na plný/zkrácený pracovní úvazek. Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo Asistentka. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2023-10-04/01 - Ostravská advokátní kancelář HARMEČKO KLIMEŠ LEGAL nabízí advokátovi / advokátce k pronájmu samostatnou kancelář. Výhodou je možná spolupráce a konzultace s ostatními advokáty AK. Kancelář je plně vybavena nábytkem, internetem, rozvodem počítačových sítí a WIFI. Kancelář je samostatná, neprůchozí o velikosti 20 m2 v prostorách advokátní kanceláře nacházejících se v zrekonstruovaném domě na adrese Macharova 13, Ostrava - Přívoz. V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, vybavená kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Nájemné, včetně služeb činí 10.000,- Kč + 21% DPH měsíčně. V případě zájmu prosím kontaktujte: Mgr. Karel Klimeš, tel. +420 777 809 762, e-mail: klimes@hklegal.cz.

2023-09-29/01 - PRÁVNÍ ASISTENT/KA (STUDENT/KA) - Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), přijme do svého týmu studenta či studentku Právnické fakulty na pozici právního asistenta. Hledáme studenta/ku právnické fakulty 3. - 5. ročníku, který má za sebou alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři, a který by chtěl své praktické zkušenosti zdokonalovat; někoho, kdo by rád získal stabilní brigádu při studiu, která ho zároveň připraví na budoucí povolání; kolegu, který se chce učit od zkušených advokátů a získat od nich nové zkušenosti a dovednosti; šikovného studenta, který si umí organizovat svůj čas a může pracovat 1-2 dny v týdnu; někoho, kdo má alespoň krátkodobou praxi na pozici právního asistenta v advokátní kanceláři. Nabízíme: získání právní praxe, moře nových zkušeností a zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na budoucí povolání advokátního koncipienta, odměnu do 200 Kč/hod (+ bonusy) dle schopností a dovedností, firemní akce. Zaujali jsme Tě? Tak nám pošli svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo „Student“. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2023-09-29/02 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA - Advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), se sídlem na Andělu, Praha 5, přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Advokátní koncipient(ka). V naší kanceláři se zabýváme především následujícími oblastmi práva: občanské právo, nemovitosti, investiční projekty, restituční právo, restrukturalizace a insolvence, sporná agenda a další. Hledáme parťáka do našeho týmu, který se nebojí práce a chce úzce spolupracovat na komplexních projektech našich významných klientů s našimi zkušenými advokáty; koncipienta, který by se rád podílel na řešení zásadních a komplikovaných soudních sporů; zkušenějšího právníka, který má alespoň 1 rok praxe v advokátní kanceláři; někoho, kdo se nebojí samostatné práce, komu to pálí a nebojí se překážek; kolegu, který skvěle zapadne do našeho přátelského a mladého kolektivu. Nabízíme: moře zajímavých kauz, férový přístup, super kolektiv, perfektní přípravu na advokátní zkoušky, pravidelnou pracovní dobu od 8:30 do 17:00 hodin, mzdu až 40.000-50.000 Kč/měsíc dle Tvých zkušeností a znalostí (+ bonusy); po zkušební době stravenku v hodnotě 150 Kč za každý odpracovaný den. Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo Koncipient. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2023-09-29/03 - ASISTENTKA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI - Advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. (www.purkyt.cz), se sídlem na Andělu, Praha 5, přijme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Asistentka. Parťačku/parťáka do našeho týmu na asistentskou pozici pro naši advokátní kancelář, která/ý se nebojí žádné práce;člověka, který je pečlivý, zodpovědný, samostatný, dokáže si správně srovnat priority a nepřehlédne žádnou maličkost; někoho, kdo se nebojí samostatné práce, komu to pálí a nebojí se překážek; kolegyni či kolegu, která/ý skvěle zapadne do našeho přátelského kolektivu. Práce na poloviční pracovní úvazek. Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis na e-mail: office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo Asistentka. Nástup: ihned nebo dle dohody.

2023-09-26/01 - ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. v Českých Budějovicích hledá ADVOKÁTA/KU. Nabízíme samostatnou a smysluplnou práci (odměna je neomezená, neexistují horní stropy), pružnou pracovní dobu a atraktivní moderní pracovní prostředí v Piano business center. V Českých Budějovicích se zabýváme obecným právním poradenstvím a obchodním právem se zaměřením na obchodní společnosti. Není třeba bát se "korporátu", vše naučíme/vysvětlíme/upravíme tak, aby odpovídalo postavení advokáta. Advokáti mají k dispozici veškeré prostředky a v Budějovicích doplní skvělý kolektiv. Kolegům platíme i kancelářskou práci a novým posilám umožňujeme profilaci v jejich specializaci. Samozřejmostí je odměna za vlastní klienty.Je toho celá hromada a rádi se sejdeme na nezávazné kafe. V případě zájmu zašlete životopis na kariera@arws.cz, v kopii dohnal@arws.cz.

2023-09-22/01 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v zrekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská 36, Praha 1. K podnájmu je nabízena neprůchozí místnost o velikosti 23,4 m2. V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce, společná jednací místnost, vybavená kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití společné tiskárny, ASPI. Podnájemné činí 12.000,- Kč bez DPH měsíčně + odpovídající podíl na službách a nákladech chodu kanceláře. Kancelář je k podnájmu volná okamžitě. V případě zájmu kontaktujte: Mgr. Pavel Hrtús, tel. +420 777 836 718, e-mail: pavel.hrtus@bhlegal.cz.

2023-09-20/01 - Pro pracoviště PARDUBICE hledá PADĚRA & PARTNEŘI s.r.o. advokátní kancelář advokáta / advokátku se zájmem o spornou a smluvní agendu. Práce v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dlouhodobé spolupráce, neformální pracovní prostředí. Možnost vedení malého týmu. Finanční ohodnocení 80.000 – 100.000,- Kč, motivační systém odměňování při akvizicích. Více na www.akprp.cz/kariera/ Požadujeme min. 1 rok praxe a znalost AJ nebo NJ, odborné znalosti, schopnost samostatné i týmové práce, velmi dobré analytické schopnosti a myšlení, zodpovědnost, samostatnost. Nástup dohodou. Strukturovaný životopis zašlete na: info@akprp.cz

2023-09-20/02 - PODNÁJEM ZAŘÍZENÉ KANCELÁŘE na Praze 10 – V prostorách advokátní kanceláře nabízíme k podnájmu samostatnou neprůchozí kancelář s výhledem do vnitrobloku o velikosti 15m2 v prvním patře zrekonstruovaného domu v ulici Bulharská, Praha 10 – Vršovice.  Společné zázemí je zde k dispozici, v kanceláři je uzavíratelná plně vybavená kuchyň, kterou dle domluvy využívají rovněž současní nájemníci. Kancelář je vybavena pracovními stoly, židlí a skříňkami na spisy. Je vhodná pro jednoho nebo dva advokáty. Cena podnájmu kanceláře je 5.500,- Kč. K dispozici je zabezpečení vstupních dveří alarmem a možnost využití trezoru. Kancelářské prostory jsou cca 5 min chůze od Justičního areálu Na Mičánkách, v blízkosti je rovněž Obvodní soud pro Prahu 2, nebo Městský soud ve Slezské ulici. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, včetně kaváren a restaurací. Výborná dopravní dostupnost (autobusová zastávka Slovinská, tramvajová zastávka Ruská v docházkové vzdálenosti od kanceláře). K dispozici ihned. V případě zájmu piště na email: stocesova@pravnizastupce.eu.

2023-09-18/01 - Hledám kolegu advokáta / kolegyni advokátku, jenž by měl/a zájem o podnájem části advokátní kanceláře k výkonu advokacie v centru Brna (Moravské náměstí/Rašínova). K dispozici je samostatná místnost o velikosti cca 25 m2, vybavená nábytkem k provozu advokátní praxe, umístěná ve 3. patře starší administrativní budovy na prestižní adrese. Sociální zázemí, prostor čekárny i menší skladovací prostor jsou k dispozici. Podnájem kanceláře činí 13.000,- Kč/měs. bez DPH včetně některých služeb (elektřina, topení, voda). Veřejné podzemní parkovací prostory v dosahu cca 200 m (u Janáčkova divadla). Dopravní uzel MHD v dosahu cca 150 m (Česká/Joštova). Vhodné vidět. K dispozici dle dohody. Bližší informace tel. 608 820 830, email: advokat@akpetr.cz.

2023-09-14/01 - JUDr. Josef Vostrejš, advokát, se sídlem Wenzigova 1871/5, 120 00 Praha 2 Nové Město, nabízí k podnájmu kompletně zařízenou kancelářskou místnost o velikosti 13,5 m2 s balkonem. Umístění budovy nabízí veškerou občanskou vybavenost, výborná dopravní dostupnost. V ceně podnájmu, která je k projednání, je připojení k internetu, základní kancelářské vybavení (tiskárna, spotřební mat. atd.), poplatky za energie, využívání společných prostor, kuchyňka, sociální zařízení a úklid. V rámci pracovní činnosti je k dispozici asistentka. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 602 335 346 nebo salcakova@spoladvok.cz

2023-09-11/01 - Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři hledá pro svou ostravskou kancelář advokátního koncipienta / advokátní koncipientku. Náplní práce jsou úkony v oblasti obchodního práva, duševního a průmyslového vlastnictví a souvisejících oborů spojených s podnikatelskou klientelou. Požadujeme samostatnost a odpovědnost, znalost cizího jazyka výhodou. Nabízíme práci v renomované advokátní kanceláři, možnost odborného růstu, setrvání ve firmě po advokátních zkouškách, pět týdnů dovolené a nadprůměrné mzdové podmínky. Své životopisy zasílejte na lawyer@lawyer.cz.

2023-09-11/02 - Zavedená advokátní kancelář spolupracující s investiční společností, se sídlem v Praze 1 (www.jsak.cz), provozující generální praxi se zaměřením zejména na občanské, obchodní, insolvenční a trestní právo, jakož právo nemovitostí, přijme  Advokátního koncipienta/koncipientku nebo spolupracujícího advokáta/advokátku.    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít    Požadujeme:    vysoké pracovní nasazení  samostatnost pečlivost  aktivní přístup  schopnost týmové práce  vysokou úroveň odborných znalostí  znalost AJ nebo NJ, případně RJ slovem i písmem  flexibilitu  dlouhodobý zájem o práci v advokacii Výhodou bude, pokud budete umět    Alespoň roční koncipientská praxe výhodou, ne podmínkou    Co vám můžeme nabídnout Odpovídající finanční a motivační finanční ohodnocení  Stabilní a perspektivní uplatnění v renomované advokátní kanceláři  Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou  Dostatek zajímavé a pestré práce v příjemném pracovním prostředí v centru Prahy, jedná se o nové moderní a příjemné kanceláře v centru Prahy (nejedná se o open-space kanceláře)  Získání praktických zkušeností v hlavních oborech právní praxe v různorodých kauzách, i v kauzách trestních  Rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů  Osobní přístup  Možnost dlouhodobé spolupráce i po složení advokátních zkoušek  Možnost dalšího profesního rozvoje Zajímavý balíček benefitů (např. 3 sick days, mobilní telefon i pro soukromé účely, teambuildingy apod.)    Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vaše CV.

2023-09-08/01 - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA - Advokátní kancelář DOUBEK & PARTNERS se sídlem v centru Prahy hledá nového kolegu / kolegyni na pozici advokátního koncipienta / koncipientky do týmu advokátní kanceláře se specializací na občanské právo, korporátní právo, zdravotnické právo, insolvenční právo, spornou agendu a závazky. Očekáváme dřívější praxi, alespoň při studiu, výbornou znalost anglického jazyka (znalost dalšího světového jazyka výhodou), pozitivní přístup k právu a účasti na soudních jednáních, pečlivost, ochotu učit se novým věcem, vstřícné a rozhodné vystupování a alespoň špetku smyslu pro humor. Nabízíme práci v příjemném a mladém kolektivu, získání zkušeností v řadě dalších zajímavých oblastí práva (např. právo letecké, trestní apod.) Nabízíme nástupní měsíční mzdu 40.000-Kč hrubého. Rádi oceníme dobře odvedenou práci a stabilní výkony. Nabízená pozice zahrnuje možnost dlouhodobé spolupráce s perspektivou kariérního postupu, tedy i vyššího mzdového ohodnocení.  V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy v ČJ a AJ na emailovou adresu: office@akdap.cz. Nástup je možný ihned. Budeme se těšit na případné osobní setkání.

2023-09-07/01 - JUNIOR ADVOKÁT/KA, MANAŽER/KA ADVOKÁTNÍHO TÝMU: Chceš získat už na startu tvé advokátní kariéry možnost pozitivně ovlivňovat chod kanceláře? Vedle růstu právní expertízy rád/a posouváš věci ke zdárnému cíli, komunikuješ s kolegy i klienty a baví tě hledat efektivnější cesty při práci? Ve FRANK BOLD ADVOKÁTI se můžeš realizovat! Staň se parťákem vedoucí advokátce jednoho z našich týmů. Neváhej nás pro více informací kontaktovat na zamestnani@fbadvokati.cz.

2023-09-07/02 - Zavedená advokátní kancelář nabízí podnájem prostor nacházejících se v zrekonstruovaném funkcionalistickém domě v ulici Klimentská 36, Praha 1. K podnájmu je nabízena místnosti o velikosti 23,4 m2 a dále místnost o velikosti 17,34 m2. Kanceláře jsou neprůchozí. V rámci advokátní kanceláře je zajištěna recepce s asistentkou, společná jednací místnost, vybavená kuchyňka, dvojí sociální zařízení. V kanceláři je zajištěn internet pevnou linkou a wi-fi. Kancelář je dále vybavena rozvody počítačových sítí a pevnou telefonní linkou. Po dohodě je možné využití společné tiskárny, ASPI a kancelářského softwaru Advokátní spis. Podnájemné za větší místnost činí 12.000,- Kč bez DPH měsíčně, za menší 10.000,- Kč bez DPH měsíčně + odpovídající podíl na službách a nákladech chodu kanceláře. Kancelář je k podnájmu volná okamžitě. V případě zájmu kontaktujte: Mgr. Pavel Hrtús, tel. +420 777 836 718, e-mail: pavel.hrtus@bhlegal.cz.

2023-09-06/01 - Jsme advokátní kancelář ŠTAIDL LEŠKA ADVOKÁTI, ve které se věnujeme práci pro hudební a filmový průmysl, divadla, nakladatele, reklamní a umělecké agentury, kolektivní správce, architekty, fotografy, scénáristy, herce apod. Naši klienti ze showbusinessu nás vyhledávají pro jedinečnou expertízu v oboru a osobní přístup založený na přátelském vztahu a osobním poznání klienta. Jsme přesvědčeni, že v oboru autorského práva patříme mezi nejlepší. Pro svou pobočku v příjemném prostředí pražského Karlova hledáme uchazeče se znalostí slovenského jazyka na pozice advokátních koncipientů (vč. čerstvých absolventů), příp. též advokátů. Uchazeč musí mít chuť věnovat se autorskému právu (zkušenost v oboru není podmínkou, pokud kandidát prokáže vůli doplnit si v tomto směru vědomosti).Nabízíme kariérní růst a příležitost osvojit si na expertní úrovni příslušnou oblast práva, přátelské kolegy i běžnou pracovní dobu, která neubírá ze soukromého života. Očekáváme otevřenou přátelskou osobnost, vysokou úroveň znalosti slovenského jazyka slovem i písmem, alespoň komunikativní úroveň znalosti anglického jazyka i ochotu se učit novým věcem. Nástupní podmínky koncipienta: podle let praxe základní mzda 40 000 – 44 000 Kč, každý měsíc bonusy až 10 000 Kč dle odpracované práce, stravenkový paušál (měsíčně cca. 2 000 Kč),bonusy dle osobního ohodnocení a hospodářského výsledku kanceláře v podobě 13. a 14. mzdy po prvním roce, mobilní telefon pro soukromé i pracovní účely,5 týdnů dovolené, nárokový týden neplaceného volna navíc, flexibilní pracovní doba (začátek prac. doby mezi 7:00 a 10:00, konec mezi 15:30 a 18:30),možnost finanční podpory v případě zvyšování kvalifikace v souladu s potřebami advokátní kanceláře, vstupenky na prestižní společenské a kulturní akce (MFF Karlovy Vary, Dejvické divadlo, filmové premiéry apod.),služby fyzioterapeuta přímo v budově sídla advokátní kanceláře hrazené zaměstnavatelem. V případě zájmu zašlete svůj životopis na emailovou adresu office@staidl-leska.com.

2023-09-06/02 - PRÁVNÍ ASISTENT/KA (STUDENT/KA) – Jehne, Vodák advokátní kancelář přijme do svého týmu studenta či studentku Právnické fakulty na pozici právní asistent/ka. Nabízíme získání právní praxe s možností pozdějšího přesunu na pozici advokátního koncipienta, odměna cca 200 Kč/hod, kanceláře v samotném centru Prahy. Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete svůj životopis na e-mail: mandikova@jehnevodak.cz. Nástup dle dohody, možný ihned.

2023-09-01/01 - NABÍZÍM PODNÁJEM jedné až dvou kanceláří na Praze 2 (Rubešova ulice) v kancelářských prostorech v celkovém rozsahu cca 120 m2 v prvním patře činžovního domu. Jedná se o jednu neprůchozí kancelář cca 24 m2 a jednu průchozí kancelář cca 21 m2. Podnájem jedné kanceláře za 11.000,- Kč/měs. bez DPH (obě kanceláře 20.000,- Kč/měs. + poplatky za služby ( úklid, elektřina, plyn, voda..) podíl cca 3.000,- Kč/měs.) vše bez DPH). Kanceláře jsou částečně zařízené nábytkem. K dispozici pro podnájemce je samozřejmě jak kuchyňka a příslušenství, tak i zasedací místnost cca 20 m2 a terasa, případně další technické vybavení kanceláře dle dohody. Volné ihned. Kauce dle dohody. Ukazatel energetické náročnosti G. V případě zájmů prosím piště na email m.laipold@advokat-laipold.cz. Vhodné vidět.

 

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi