Nepřehlédněte!


BEZPLATNÉ PRÁVNÍ
PORADENSTVÍ
ZDE    

  • FOO
  • FOO
  • FOO

Aktuality

Kurz vyjednávání pro IP mediátory

Vydáno dne: 28.03.2023

Mlčenlivost v mediaci – realita a výzvy ANEB rozmohl se nám tady takový nešvar…

Vydáno dne: 30.01.2023

"Jeden by mohl myslet, že alespoň v právních kruzích je jasno o tom, co je to mlčenlivost vůbec, alespoň mlčenlivost ze zákona, konkrétně v oblasti mediace v netrestních věcech. Žel realita je neveselá a já jsem ráda, že mohu toto téma otevřít. Je totiž smutnou realitou, že se s mlčenlivostí potýkají nejen neprávní profese, ale zejména i advokáti mediátoři (zapsaní i nezapsaní) a světe div se, i soudy."

Článek JUDr. Martiny Doležalové, Ph.D., advokátky a zapsané mediátorky, vedoucí sekce ADR ČAK, konciliátorky ČAK ve spotřebitelských sporech advokát vs. klient spotřebitel, který vyšel na Advokátním deníku, si celý můžete přečíst ZDE.

Kurz franchisingu pro IP mediátory

Vydáno dne: 03.09.2021

Webinář: Průmyslové vlastnictví pro mediátory

Vydáno dne: 07.06.2021

Webinář pořádá Úřad průmyslového vlastnictví společně se Světovou organizací duševního vlastnictví (WIPO).

21. června 2021

Nabídka pro advokáty - zapsané mediátory pro zápis do Seznamu nově vznikajícího IP mediačního centra Praha, z.ú.

Vydáno dne: 05.03.2021

Vážení kolegové, zapsaní mediátoři, přílohou Vám předkládám nabídku na zápis do seznamu nově vznikajícího IP mediačního centra Praha, zapsaného ústavu, který bude nabízet a zprostředkovávat mediace v oblasti průmyslových práv. Tento ústav nabízí současně ve spolupráci s ÚPV, WIPO a EUIPO a dalšími odborníky na mediace možnost připravit kvalifikované mediátory (zapsané mediátory) pro oblast duševního vlastnictví, a to formou bezplatného školení v oblasti IP - viz příloha.
Odpovědi - v případě Vašeho zájmu - prosím, adresujte na ředitele IP mediačního centra JUDr. Davida Karabce MPA, advokáta, kontakt: info@ipmediace.cz, mobil: 602 331 905.

Třídenní kurz mediace s názvem: Mediation advocacy aneb advokát v mediaci

Vydáno dne: 31.07.2020

od pondělí 12. října 2020 do středy 14. října 2020. Praha 2-Nové Město, Myslíkova 258/8. KURZ SE NEBUDE KONAT. Je zrušen v návaznosti na Usnesení vlády České republiky ze dne 30. září 2020 č. 958 o přijetí krizového opatření

Certifikace IMI - novinka pro advokáty-mediátory

Vydáno dne: 09.01.2020

Česká advokátní komora NOVĚ umožňuje svým členům a současně zapsaným mediátorům certifikaci u evropské mezinárodní autority IMI (International Mediation Institute), a to tím, že sama splnila jeho tzv. kritéria QAP (Qualifiying Assessment Program – neboli Kvalifikačního hodnotícího programu).

Termín zkoušek již vypsán: 27. - 29. dubna 2020 na ČAK

VÍCE ZDE

Přejít na hlavní stránku Zobrazit desktop verzi